Aplikacje Mobilne w LV BET

Zakłady sportowe online na smartfona w LV BET

Pasjonaci zakładów bukmacherskich online wiedzą, że aby odnieść sukces w tej branży, trzeba trzymać rękę na pulsie i zawsze być na bieżąco. Taką opcję dają nam dziś smartfony, a bukmacherzy nie pozostają w tyle, tworząc wersje swoich stron do wyświetlania na telefonie, jak też pełne wersje aplikacji mobilnych. Dzisiaj przedstawimy Wam aplikację stworzoną przez bukmachera LV BET, który niedawno wprowadził ulepszenia w swojej aplikacji i udostępnił wiele przydatnych funkcji, które pomogą Wam odnieść sukces w zakładach.

Jak rozpocząć grę z LV BET

Rejestracja w serwisie jest stosunkowo prosta, a liczne strony o tematyce zakładów sportowych oferują kody promocyjne, które nowym użytkownikom LV BET pozwalają na uzyskanie dodatkowych środków na grę, poza oczywistym bonusem powitalnym oferowanym przez samo LV BET. Rejestracja obejmuje weryfikację niezbędną do potwierdzenia pełnoletności nowego użytkownika, a także wymaga podania numeru osobistego konta bankowego i załączenia skanów dowodu osobistego lub paszportu. Kiedy już staniemy się użytkownikami strony i z czasem zapragniemy dostępu do niej również w momencie, kiedy nie mamy dostępu do komputera, czas zainstalować na naszym smartfonie aplikację LV BET.

Instalacja aplikacji na różne wersje systemu operacyjnego

Chociaż sama instalacja nowej aplikacji na telefon może wydawać się prosta, niestety dla aplikacji LV BET ma to miejsce tylko w przypadku użytkowników systemu operacyjnego iOS w produktach firmy Apple. Użytkownicy Androida mają nieco pod górkę, bo z jakiegoś powodu aplikacja mobilna LV BET nie jest dostępna do pobrania ze sklepu Google Play. Każdy, kto kiedykolwiek pobierał aplikację spoza oficjalnego sklepu Google wie, że wymaga to zmiany ustawień bezpieczeństwa pobierania aplikacji z nieznanych źródeł. Na szczęście LV BET przychodzi nam tu z pomocą i na stronie https://lvbet.pl/pl/aplikacja-mobilna/ szczegółowo opisuje, jak zmienić ustawienia i pozwolić telefonowi na pobranie aplikacji bezpośrednio ze strony.

Jakie funkcje są dostępne w aplikacji

Chociaż z „dużego ekranu” komputera przechodzimy na „mały ekran” smartfona, funkcje dostępne w aplikacji są bardzo podobne do tych, z których jesteśmy przyzwyczajeni korzystać za pośrednictwem strony internetowej LV BET. Dawna, okrojona wersja aplikacji na szczęście jest już przeszłością, i mamy do czynienia z w pełni profesjonalną aplikacją do zakładów sportowych online, gdzie dostępne nam są wszelkie potrzebne narzędzia. Nie tylko więc utworzymy nowy zakład w naszym smartfonie, ale także obejrzymy wizualizacje wydarzeń sportowych na żywo, wpłacimy i wypłacimy środki z konta w przeciągu kwadransa (dla użytkowników systemu Rapid PAY), a także skorzystamy z ekspresowej opcji wypłaty środków jeszcze w czasie trwania wydarzenia pod nazwą Cash-Out.

Oto lista wszystkich funkcji dostępnych użytkownikom aplikacji mobilnej LV BET:

 • Obstawianie zakładów z każdego miejsca i o każdym czasie; warunkiem jest jedynie dostęp do Internetu w telefonie,
 • Wersja na systemy iOS i Android,
 • Obsługa konta użytkownika,
 • Kompletna oferta zakładów przedmeczowych,
 • Kompletna oferta zakładów live,
 • Wizualizacja wydarzeń sportowych na żywo w opcji match tracker,
 • Obstawianie wyników sportów wirtualnych: piłki nożnej, tenisa, kolarstwa, żużlu, wyścigów konnych, a nawet wyścigów chartów,
 • Szybka wpłata środków na konto w LV BET,
 • Ekspresowa wypłata środków jeszcze w czasie trwania spotkania dzięki opcji Cash-Out,
 • Szybka wypłata środków z konta nawet w 10 minut dzięki opcji Rapid PAY,
 • Standardowa wypłata środków w nie więcej niż 7 dni,
 • Specjalne bonusy tylko dla użytkowników aplikacji,
 • Opcje zakładów z obniżonym podatkiem od hazardu,
 • Łatwość użytkowania aplikacji.

Bonusy dostępne dla użytkowników aplikacji

Dodatkową motywacją do zainteresowania się wersją LV BET na telefon będzie dla wielu fakt, że niektóre bonusy oferowane są tylko użytkownikom aplikacji. Tak więc na przykład zakłady z obniżonym podatkiem dostępne są jedynie w aplikacji mobilnej. Jest to nawet 50-procentowa obniżka, bo podczas gdy zakłady poprzez stronę internetową obarczone są 12-procentowym podatkiem, promocje w aplikacji mobilnej pozwalają skorzystać z zakładów z 6-procentową stopą podatku od hazardu.

Czego nie znajdziemy w aplikacji

Niestety, aplikacji brakuje nieco do ideału. Nie mamy tu bowiem możliwości ustawienia powiadomień typu „push notifications”. A szkoda, bo informacje na bieżąco o obstawionych przez nas zakładach czy wynikach wydarzeń sportowych byłyby niezwykle cennym narzędziem w rękach każdego gracza i dodatkowo zachęciłyby do częstszego zaglądania na stronę po szczegółowe informacje. Jak wcześniej wspomniano, nie znajdziemy też wersji aplikacji mobilnej pod Windowsa.

Co dla użytkowników tabletów i telefonów pod Windowsa

Oczywiście, i tym użytkownikom udostępniono zakłady online w LV BET. Skorzystają oni z tej opcji, odwiedzając mobilną wersję strony bukmachera pod adresem lvbet.pl. Tablety działające w systemie Android powinny oczywiście poradzić sobie również z aplikacją mobilną. Niestety, na dedykowaną aplikację dla smartfonów pod Windowsa nie ma chyba na co liczyć. Jeszcze żaden bukmacher się na takową nie zdecydował i mała liczba użytkowników smartfonów z tym systemem operacyjnym zapewne nie usprawiedliwi kosztów, jakie LV BET czy inni bukmacherzy musieliby ponieść, tworząc dla nich dedykowaną aplikację.

Jakie są różnice między stroną internetową, stroną mobilną, a aplikacją mobilną

Oczywiście, podstawowe funkcje są wszędzie te same. Chodzi o możliwość obstawiania wyników sportowych online, którą oferują wszystkie trzy platformy. Tradycjonaliści mają stronę internetową, wielbiciele tabletów i Windowsa mają stronę mobilną, a fani smartfonów mają dedykowaną aplikację. Różnice pomiędzy nimi są niewielkie, a większość graczy i tak skorzysta z wszystkich trzech opcji, dopasowując je do okazji. Strona internetowa da nam wygodę dostępu do informacji na „dużym ekranie” oraz szybkość stałego łącza internetowego; strona mobilna da nam dostęp do zakładów sportowych online z własnej kanapy podczas przeglądania Internetu na tablecie; za to aplikacja mobilna pozwoli nam na obstawienie wyników w czasie jazdy autobusem do pracy, i to często z opcją obniżonego podatku.

Podsumowanie oferty mobilnej LV BET

Dziś aż trudno sobie wyobrazić, że kiedyś LV BET nie miało w swojej ofercie aplikacji na telefon. A taka była rzeczywistość w 2016 roku, kiedy firma weszła na rynek polski. Obecnie szacuje się, że połowa zakładów obstawianych u bukmacherów pochodzi z telefonów komórkowych. Nic w tym dziwnego, jako że oferują one te same możliwości dostępne na stronie internetowej, plus swobodę obstawiania o każdej porze, z każdego miejsca. Teraz kibice wszelkich sportów mogą swoje kupony wysyłać nawet wprost ze stadionu! Ambasador LV BET, Zdzisław Kręcina, były działacz PZPN-u, obiecał użytkownikom bukmachera aplikację mobilną i swojej obietnicy dotrzymał. Bukmacher ulepszył od tego czasu swoją ofertę i dzisiaj mamy nowoczesną aplikację do zakładów sportowych online, której prostota i funkcjonalność ucieszą każdego pasjonata zakładów sportowych. Tak aplikacja, jak założenie konta są bezpłatne, więc zapraszamy Was do wypróbowania aplikacji mobilnej LV BET i dzielenia się Waszymi opiniami. Co Wam się podoba w aplikacji i na stronie mobilnej? Co przeszkadza, czego brakuje? Z niecierpliwością czekamy na Wasze opinie i komentarze!