lvbet.pl, nowy gracz na rynku zakładów bukmacherskich w polsce

LasVegas Bet to nowa marka w branży polskich zakładów sportowych online i może nie być znajoma wielu graczom. Na polskim rynku obecna jest zaledwie od maja 2016 roku. Dlatego postanowiliśmy ułatwić Wam decyzję o tym, czy skorzystać z ich oferty i przedstawić obiektywną opinię o tym nowym bukmacherze. Zapraszamy do lektury.

Jak stać się użytkownikiem i jakie niespodzianki czekają nas na start

Rejestracja

Rejestracja na stronie jest prosta: wystarczy podać podstawowe dane osobiste i teleadresowe. Należy jednak wziąć pod uwagę, że bukmacher najpierw zweryfikuje nasze konto, zanim otrzymamy link aktywacyjny. Konta nie założą osoby blisko związane z polityką, niepełnoletnie czy też posługujące się nieswoim kontem bankowym.

Bonus na start

Jak każdy szanujący się bukmacher, strona oferuje bonus powitalny. W przypadku LV BET jest on wyjątkowo szczodry. Jeśli złożymy dwa depozyty po 50 zł każdy, do zgarnięcia mamy nawet 1500 zł. Jest też nagroda za pojedynczy depozyt o wartości 10-49 zł, ale wartość bonusu jest proporcjonalnie mniejsza. Przed założeniem konta warto również zajrzeć na strony o tematyce zakładów sportowych- lub po prostu w wyszukiwarkę wpisać „kod promocyjny LV BET”- i korzystając z załączonych tam linków zgarnąć dodatkowe pieniądze na start przy założeniu konta przez nowego użytkownika. Oferta dotyczy zaledwie 80 zł, ale nie mamy tutaj wymogu złożenia jakiegokolwiek depozytu na start.

Zasady przyznawania bonusów

Aby rozpocząć przygodę z LV BET z ekstra gotówką na start, trzeba spełnić kilka warunków. Bonus powitalny oferowany przez LV BET jest dostępny wyłącznie dla nowych użytkowników. Nie obejdziemy tego wymogu, zakładając drugie konto: nie zostanie ono pozytywnie zweryfikowane przez bukmachera. Złożony depozyt trzeba będzie również obrócić, zgodnie z instrukcją na stronie https://lvbet.pl/mistrzowski-pakiet-powitalny-1500-zl. Za to aby skorzystać z dodatkowego bonusu do 80 zł najważniejszym jest, aby do rejestracji w LV BET dostać się z linka na jednej ze stron o tematyce zakładów bukmacherskich.

Minusem dla niektórych graczy będzie już ten brak gwarancji otrzymania jakiegokolwiek bonusu. Aby otrzymać pieniądze na start, trzeba się nagimnastykować- skorzystać z linka, założyć konto, poczekać na weryfikację, wysłać maila z prośbą o bonus, zdeponować środki i obrócić je w ściśle określony sposób, dokonać drugiego depozytu… Po tym wszystkim nikt nie daje nam oczywiście gwarancji sukcesu, bo 1500 zł to jedynie górny pułap bonusu czy też maksymalna możliwa wygrana.

Jakość oferowana przez LasVegas Bet

LV BET może jest i nowicjuszem na polskim rynku, ale firma już zyskała wiele pozytywnych opinii od polskich użytkowników. A także, co ważne, licencję polskiego Ministerstwa Finansów, co pozwala jej legalnie działać na polskim rynku, oferując użytkownikom legalną platformę wysokiej jakości do obstawiania wyników sportowych.

LV BET na dobre rozgościło się w Polsce

Na początek najważniejsza dla wielu użytkowników kwestia: korzystanie z usług bukmachera zarejestrowanego na Malcie, a lokalny patriotyzm. Dużą zaletą LV BET dla wielu jest to, że firma naprawdę stara się przyciągnąć polskich użytkowników, prezentując ofertę nacelowaną konkretnie na nasz rynek. Firma ma siedzibę w Polsce, w Katowicach, i jak już wspomniano, operuje na podstawie licencji polskiego Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że przestrzega polskiego prawa, a od każdego zakładu odprowadza podatki dla polskiego fiskusa. Korzystając z usług LV BET, zasilamy więc polski budżet państwowy.

Ten sam aspekt okaże się jednak dla wielu graczy minusem. Zasada odprowadzania podatku znacznie uszczupla wygrane, co będzie szczególnie doskwierało doświadczonym graczom, przyzwyczajonym do kwot jeszcze sprzed nowej ustawy hazardowej. Nie bez powodu gdy ta weszła w życie, wielu zagranicznych bukmacherów opuściło polski rynek. Z szansy tej skorzystał właśnie LV BET, przyciągając użytkowników nieaktywnych już w Polsce stron szansą na kontynuowanie pasji do zakładów sportowych, i to w legalny sposób, zgodny z nową ustawą. Wielu graczy narzeka dziś na brak opcji obstawiania zakładów bez podatku, jak te oferowane przez np. Totolotka czy iforbet. Inni jednak zaznaczają, że wyższe kursy oferowane przez LV BET w porównaniu z konkurencją oferują wygrane porównywalne z zakładami bez podatku, ale po niższym kursie.

Dla kibiców atutem LV BET będzie fakt, że firma sponsoruje polskie drużyny i wydarzenia sportowe. Jest między innymi głównym sponsorem Wisły Kraków. I nie ma tu znaczenia, czy jesteśmy kibicami tej czy innej drużyny. Pieniądze sponsora przyczyniają się do rozwoju polskiego sportu, a na tym nam wszystkim powinno najbardziej zależeć.

Jak wpłacać i wypłacać pieniądze

Powodem, dla którego wielu użytkowników chwali sobie grę w LV BET, jest łatwość przesyłania pieniędzy pomiędzy platformą, a lokalnym bankiem czy też portfelem internetowym. Bukmacher oferuje wiele alternatywnych metod płatności, w tym Cash-Out jeszcze w czasie trwania spotkania i Rapid PAY dla klientów zaprzyjaźnionych banków, dzięki któremu pieniądze pojawią się na naszym koncie w przeciągu kwadransa. Nawet standardowa wypłata środków zajmie maksymalnie 7 dni, a zwykle znacznie krócej. I jeszcze jedna, ogromna zaleta: od wpłacanych i wypłacanych środków nie jest pobierana żadna prowizja! Ale uwaga, jest też wada systemu płatności, a mianowicie przewalutowanie w momencie wypłaty na konto w złotówkach.

Pomoc online dostępna dla użytkowników platformy

Jak każda szanująca się strona internetowa oferująca usługi zakładów sportowych online, LV BET nie szczędzi na obsłudze klienta, która dostępna jest od poniedziałku do niedzieli 24 godziny na dobę. W razie problemów skontaktujemy się z nimi przez czat, formularz zgłoszeniowy i e-mail. Nie porozmawiamy za to telefonicznie z operatorem, bo bukmacher ten nie oferuje telefonicznej obsługi klienta. Jeśli nie jesteśmy jednak przeciwnikami mniej „osobistego” podejścia, wszystko załatwimy jednak w trybie ekspresowym za pośrednictwem czatu, który jest na wysokim poziomie.

Zakłady sportowe na smartfona

Całe szczęście nie musimy już narzekać na starą, okrojoną wersję aplikacji mobilnej LV BET. Bukmacher poprawił swoją ofertę na smartfona i zarówno użytkownicy iOSa, jak i Androida mają już dostęp do nowoczesnej aplikacji na telefon, gdzie nie tylko obstawią zakłady, ale i obejrzą wizualizacje na żywo i wypłacą środki za pośrednictwem Rapid PAY. Aplikacja działa sprawnie i jedynym minusem jest tutaj nieco skomplikowana instalacja na Androidzie, bezpośrednio ze strony bukmachera zamiast standardowej poprzez Google Play.

LV BET- tak czy nie

Podsumowując, ten nowy bukmacher na polskim rynku ma wiele do zaoferowania, szczególnie nowym i początkującym graczom. Strona jest łatwa w obsłudze, sposób obstawiania nieskomplikowany, bonus powitalny szczodry, a obsługa klienta zawsze dostępna. Pytanie, czy z tej oferty równie chętnie skorzystają doświadczeni gracze, którzy wymagają udogodnień takich jak oferta zakładów bez podatku, skomplikowane opcje zakładów czy też bardziej niszowe sporty. Czas pokaże, ale jak na razie widać, że LV BET nie osiada na laurach i stale ulepsza swoją ofertę, co bardzo nas cieszy- i zachęca do dania im szansy.